Ulotka Zdrowia
BoldoveraFix - Herbata na ochronę żołądka

BoldoveraFix - Herbata na ochronę żołądka

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: torebki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu BoldoveraFix

BoldoveraFix to środek spożywczy powszechnego użycia w postaci ziołowej herbatki, która stymuluje, wspomaga i ochrania zdrowie. Wspiera prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego, funkcje trawienne oraz ochrania żołądek.

Najlepsze efekty uzyskasz pijąc napar przygotowany z jednej torebki cztery razy dziennie. Torebkę należy zalać 200 ml wrzącej wody i pozostawić do zaparzenia na 5 minut. Nie należy przekraczać zalecanej porcji.

Herbaty nie powinny pić osoby, które mają uczulenie na którykolwiek z jej składników. Kobiety w ciąży i karmiące piersią przed jej zastosowaniem powinny skonsultować się z lekarzem. Produkt należy przechowywać w pomieszczeniu nie nasłonecznionym i pozbawionym wilgoci, w którym panuje temperatura do 25 stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Opinie BoldoveraFix

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."