Ulotka Zdrowia
Boldovera - Na wzdęcia i odbijanie

Boldovera - Na wzdęcia i odbijanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Boldovera

Boldovera to tabletki pomagające zwalczać problemy z zaburzeniami trawienia, spowodowane kłopotami z wydzielaniem żółci, którym towarzyszą wzdęcia, uczucie pełności oraz odbijanie. Ponadto, warto go stosować także w lekkich, skurczowych dolegliwościach żołądkowo-jelitowych. Pomaga także wyregulować wypróżnienia.

Boldovera przez kogo może być stosowany:

Preparat nie powinien być stosowany, jeżeli występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie może być stosowany przez osoby, u których pojawiła się czynna choroba wrzodowa, niedrożność dróg żółciowych, niewydolność wątroby, ostre stany zapalne dróg żółciowych, nerek i jelit. Panie nie mogą go przyjmować w takcie miesiączki oraz ciąży i karmienia piersią, a także dzieci poniżej 12 roku życia.


Opinie Boldovera

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."