Ulotka Zdrowia
Błonnislim GO - Ananasowe pastylki do ssania

Błonnislim GO - Ananasowe pastylki do ssania

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 48 sztuk
  • Postać: tabletki do ssania
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Błonnislim GO

Błonnislim GO to suplement diety, którego głównymi składnikami są błonnik, zielona herbata i sproszkowany ananas. Składniki te wspomagają proces odchudzania. Błonnik dzięki temu, że występuje w wysokiej dawce, pęcznienie w żołądku minimalizując uczucie głodu. Sprawia, że odczuwamy sytość. Natomiast zielona herbata przyspiesza metabolizm oraz usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii.

Pastylki do ssania - BłonniSlim GO

Preparat dostępny jest w postaci pastylek do ssania o smaku ananasowym. W ciągu dnia można zażyć od 1 do 8 pastylek. Należy je ssać powoli przed posiłkiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Błonnislim GO

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."