Ulotka Zdrowia
Błonnislim forte - Wspomaga odchudzanie

Błonnislim forte - Wspomaga odchudzanie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Błonnislim forte

Błonnislim forte to suplement diety wspomagający proces odchudzania. Głównymi jego składnikami są:

  • błonnik – pęczenie w żołądku przez co zmniejsza uczucie głodu, reguluje metabolizm pokarmów i pomaga oczyścić organizm ze zbędnych produktów przemiany materii. Pomaga także utrzymać prawidłową masę ciała.
  • chrom – pomaga utrzymać prawidłowy poziom glukozy we krwi.

Preparat dostępny jest w postaci proszku o kisielowej konsystencji, który ma anansowy smak. Na dzień można przyjąć od 1 do 3 saszetek środka. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Błonnislim forte można taki środek przyjmować na trzy sposoby:

  • bezpośrednio popijając dużą ilością wody,
  • rozpuszczając saszetkę w połowie szklanki wody w celu uzyskania kisielu,
  • dodając do musli lub płatków śniadaniowych.

Środek należy przyjmować między posiłkami w przypadku ataku głodu i chęci podjadania. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Błonnislim forte

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."