Ulotka Zdrowia
Bioperine forte 15 mg kaps 60 sztuk - Singularis

Bioperine forte 15 mg kaps 60 sztuk - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Bioperine forte 15 mg kaps 60 sztuk

Bioperine forte 15 mg to nowoczesny suplement diety, który dostarcza do organizmu wiele składników odżywczych, witamin i minerałów. Preparat ożywia układ nerwowy, zwiększa skuteczność pozostałych składników roślinnych, wspomaga proces termogenezy, a także zwiększa ukrwienie przewodu pokarmowego. Preparat rozszerza naczynia i poprawia krążenie krwi. BIOPERINE® FORTE może być stosowany przez osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Bioperine forte 15 mg kaps 60 sztuk

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."