Ulotka Zdrowia
BIO Ocet Jabłkowy Niefiltrowany Ekogram – 500ml

BIO Ocet Jabłkowy Niefiltrowany Ekogram – 500ml

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Ekogram
  • Pojemność: 500 ml
  • Postać: płyn
  • Typ: zdrowa żywność


Opis i skład produktu BIO Ocet Jabłkowy Niefiltrowany Ekogram – 500ml

BIO ocet jabłkowy to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich osób, które propagują zdrowe odżywianie. Ocet ten nie zawiera w sobie żadnych konserwantów oraz sztucznych barwników i chemikaliów. Jest całkowicie ekologiczny, stworzony z naturalnych składników, idealnie nadaje się do wielu różnorodnych potraw, w tym do sałatek. Zawartych jest w nim nie tylko wiele witamin, ale też minerałów, które są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania ludzkiego organizmu.

BIO Ocet Jabłkowy – Niefiltrowany – Ekologiczny – 500ml

Bardzo ważnym atutem tego octu jest to, iż zawiera w sobie również aminokwasy i kwasy odżywcze. W ten sposób poprawia on metabolizm, proces przemiany materii, a także odpowiedzialny jest za lepszy smak wielu potraw. Ocet zawiera w sobie także pektyny, które sprawiają, że człowiek przez długi czas ma uczucie sytości i nie je zbyt wielu posiłków w ciągu jednego dnia. Posiada bardzo charakterystyczny smak, smakuje zarówno osobom młodym, jak i bardziej doświadczonym. Można dodawać do także do wody i spożywać wcześnie rano, aby oczyścić swój organizm i dodać sobie energii.

Ocet jabłkowy działa na organizm pobudzająco, człowiekowi momentalnie po jego spożyciu poprawia się samopoczucie i ma większą motywację do działania, dlatego warto spożywać go przed pracą. Dodatkowo można dodawać go do różnych past, które potem nakłada się na kanapki. Można z jego pomocą postarać się także o przyrządzenie odżywczych koktajli, dlatego jak widać wyraźnie ma bardzo szerokie zastosowanie w kuchni i wykorzystywany jest w wielu światowych restauracjach.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie BIO Ocet Jabłkowy Niefiltrowany Ekogram – 500ml

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."