Ulotka Zdrowia
Bilomag Plus - Tabletki na pamięć

Bilomag Plus - Tabletki na pamięć

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Bilomag Plus

Bilomag Plus to suplement diety opracowany na bazie ziołowych, mineralnych i witaminowych składników, które poprawiają koncentrację i sprawność umysłową. Głównymi składnikami preparatu są: ekstrakt z miłorzębu japońskiego – wspiera prawidłowe funkcjonowanie mózgu u osób starszych, kwas pantotenowy – utrzymuje sprawność umysłową na odpowiednim poziomie, magnez i witamina B6 – zmniejszają zmęczenie i znużenie, utrzymują na prawidłowym poziomie funkcje psychologiczne oraz poprawiają funkcjonowanie układu nerwowego.

Preparat dostępny jest w postaci kapsułek, które należy przyjmować w ilości jednej po posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. W przypadku przyjmowania leków przeciwzakrzepowych, przeciwarytmicznych, przeciwnadciśnieniowych bądź glikozydów nasercowych, przed spożyciem produktu należy skontaktować się z lekarzem. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy chronić tabletki przed wilgocią.

Bilomag Plus składniki:

Tlenek magnezu, węglan magnezu, ekstrakt z liści miłorzębu japońskiego (Ginkgo biloba), składnik otoczki: żelatyna, lecytyna sojowa, substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna, substancje przeciwzbrylające: stearynian magnezu i ditlenek krzemu, witamina B6, kwas pantotenowy, składnik otoczki: barwnik E171

Wartość odżywcza produktu 100 g 1 kapsułka (570 mg)
Wartość energetyczna 680,2 kJ/ 162,9 kcal 3,88 kJ/ 0,93 kcal
Tłuszcz 8,78 g 0,05 g
- w tym kw. tłuszczowe nasycone 1,76 g 0,01 h
- w tym kw. tłuszczowe nienasycone 7,02 g 0,04 g
Węglowodany 2,86 g 0,016 g
- w tym cukry 0,98 g <0,01 g
Błonnik 2,0 g 0,01 g
Sól 0,03 g <0,01 g
Witamina B6 350,8 mg 2 mg (142,8%)*
Kwas pantotenowy 175,4 mg 1 mg (16,7%)*
Magnez 21052,6 mg 120 mg (32%)*

*% realizacji zalecanego dziennego spożycia

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Bilomag Plus
Czkam na opinie
Ocena produktu

ktoś może podzielić się opinią o tym Bilomag Plus ?


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."