Ulotka Zdrowia
Bianella - Poprawa kondycji skóry i paznokci

Bianella - Poprawa kondycji skóry i paznokci

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BIOFARM
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Bianella

Bianella to suplement diety poprawiający kondycję skóry, włosów i paznokci. Został stworzony na bazie naturalnych ekstraktów roślinnych. Zawiera duże dawki witamin i minerałów.

Bianella dawkowanie

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę preparatu na dzień podczas posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat nie jest polecany kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią. Nie powinien być podawany także dzieciom oraz osobom uczulonym, na którykolwiek z jego składników.

Środek należy przechowywać w temperaturze pokojowej, w suchym i nie dostępnym dla dzieci miejscu.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Bianella

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."