Ulotka Zdrowia
Betaina HCL  650 mg, Pepsyna 150 mg - Aliness

Betaina HCL 650 mg, Pepsyna 150 mg - Aliness

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aliness
  • Pojemność: 100 kaps
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Betaina HCL 650 mg, Pepsyna 150 mg

Betaina to istotny enzym znajdujący się w żołądku, który usprawnia trawienie białek. Niekiedy konieczne jest dostarczenie tego enzymu z zewnątrz, by poprawić trawienie, a tym samym przyswajalność przyjmowanego białka. Jakie inne właściwości ma Betaina HCL Aliness i dlaczego warto się na nią zdecydować?

Betaina HCL Aliness – właściwości

Betaina HCL Aliness oprócz samej betainy posiada w składzie również pepsynę. Pepsyna to jeden z podstawowych enzymów odpowiadających za rozkład mlecznych białek. Dzięki temu produkt działa bardziej efektywnie niż suplementy z samą betainą. Betainę HCL można suplementować w przypadku problemów z trawieniem białka. Betaina HCL Aliness zakwasza żołądek, co może wpłynąć leczniczo w przypadku występowania zgagi. Dodatkowo ten produkt można przyjmować profilaktycznie, by zmniejszyć poziom homocysteiny w organizmie, co zmniejsza ryzyko miażdżycy.

Kiedy stosować Betainę HCL Aliness?

Dzięki poprawie trawienia białek betaina wspomaga tworzenie metioniny. Jest to istotne zwłaszcza dla tych osób, które stosują dietę wysokobiałkową w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jedynym przeciwwskazaniem do jej stosowania jest choroba wrzodowa.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Betaina HCL 650 mg, Pepsyna 150 mg

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."