Ulotka Zdrowia
Beta alanine Powder - Aminokwasy karnozyna

Beta alanine Powder - Aminokwasy karnozyna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Beta alanine Powder

Beta alanine Powder to preparat dostępny w proszku. Wspomaga produkcje karnozyny. Zawiera 100% czystej beta alaniny. Środek polecany jest przede wszystkim kulturystom i sportowcom oraz osobom uprawiającym sporty wytrzymałościowe. Preparat jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

Beta alanina i histydyna współdziałają ze sobą przy zwiększaniu ilości karnozyny w mięśniach, która znajduje się w mięśniach szkieletowych. Preparat

Beta alanine Powder - dawkowanie 

2 gramy preparatu, czyli pół miarki należy wymieszać z 400 ml wody lub innego napoju. Należy przyjmować dwie takie porcje dziennie. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Beta alanine Powder

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."