Ulotka Zdrowia
Beta-alanina 700 mg w 1 kaps - Czysta Beta-alanina

Beta-alanina 700 mg w 1 kaps - Czysta Beta-alanina

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Trec Nutrition
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Beta

Beta-alanina 700 to preparat zawierający beta alaninę, która jest prekursorem karnozyny, naturalnej substancji o działaniu buforującym. Może neutralizować wytwarzane jako uboczny produkt metabolizmu jony wodorowe. Preparat polecany jest dla osób uprawiających wszystkie dyscypliny sportowe, zarówno o charakterze tlenowym, jak i beztlenowym.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Beta

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."