Ulotka Zdrowia
Beta 1,3 Glukany z koncentratu ścianek drożdży - Solgar

Beta 1,3 Glukany z koncentratu ścianek drożdży - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Beta 1,3 Glukany z koncentratu ścianek drożdży

Beta 1,3 Glukany to preparat, który otrzymywany jest w naturalny sposób z koncentraty ścianek komórkowych drożdży. W jego składzie znajduje się także Beta 1,6 Glukany.

Produkt Beta 1,3 Glukany jest:

  • wegański wegetariański,
  • bezglutenowy,
  • bez składników mlecznych.

Przez pierwsze 20 dni kuracji, należy zażywać 3 tabletki preparatu na dzień. Kuracja powinna trwać od 20 do 60 dni. Najlepiej przyjmować kapsułki w trakcie posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące piersią oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Beta 1,3 Glukany z koncentratu ścianek drożdży

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."