Ulotka Zdrowia
Bepanthen Sensiderm - Łagodzi świąd i zaczerwienienie

Bepanthen Sensiderm - Łagodzi świąd i zaczerwienienie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BAYER
  • Pojemność: 50 g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Bepanthen Sensiderm

Maść wspierająca leczenie atopowego zapalenia skóry Bepanthen Sensiderm to preparat o wielokierunkowym działaniu, który łagodzi świąd i zaczerwienienia powstające w wyniku stanów chorobowych skóry. Produkt zawiera specjalne lipidy LTT, które imitują naturalne lipidy naskórkowe. Dzięki blaszkowej strukturze, lipidy LTT mogą się dokładnie wpasować w uszkodzoną barierę ochronną skóry i ją odbudować. Dzięki temu, można zapobiec utracie wody ze skóry, a także zwiększyć jej nawilżenie.

Preparat nawilża skórę z zewnątrz, a także pobudza naturalne mechanizmu nawadniające i regenerujące skórę od wewnątrz. Preparat należy nakładać na uszkodzoną skórę w zależności od potrzeb. Maść nie zawiera sterydów.

Mogą go stosować:

  • niemowlęta od pierwszego dnia życia,
  • dzieci,
  • dorośli,
  • kobiety w ciąży.

Bepanthen Sensiderm skład:

Woda, triglicerydy kwasu kaprylowego i kaprynowego, gliceryna, glikol pentylenowy, oliwa z oliwek, pantenol, alkohol cetearylowy, masło shea, cytrynian stearynianu glicerylu, olejek z nasion Limnanthes alba, glikol butylenowy, uwodorniona lecytyna, ceramid 3, sól sodowa PCA, skwalen, glicyryzynian stearylu, karbomer, karbomer sodowy, guma ksantanowa, kwas hydroksyfenylopropamidobenzoesowy.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Bepanthen Sensiderm

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."