Ulotka Zdrowia
Bepanthen Derm - Krem nawilżając, 100 g

Bepanthen Derm - Krem nawilżając, 100 g

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BAYER
  • Pojemność: 100 g
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Bepanthen Derm

Bepanthen Derm Krem - na suchą, podrażnioną skórę to specjalistyczny preparat do miejscowego stosowania u dzieci, które mają problem z rożnego rodzaju alergiami. Skóra dziecka jest bardzo wrażliwa. Może dojść do jej uszkodzenia w skutek różnego rodzaju podrażnień. Przede wszystkim, mogą mieć na to wpływ:

  • alergie pokarmowe,
  • detergenty,
  • suche powietrze,
  • chlorowana woda w basenie.

Preparat pomoże złagodzić skutki podrażnionej i wysuszonej skóry. Może być również nakładany na skórę maluszka, które przez dłuższy czas przebywało na słońcu. Krem można stosować od pierwszych chwil życia dziecka. Zapewnia on natychmiastowe ukojenie i ulgę.

Głównym składnikiem preparatu jest substancja czynna dekspantenol, która znana jest również, jako prowitamina B5. Jest to prekursor witaminy odpowiedzialnej za proces regeneracji skóry. Działanie tego składnika polega również na nawilżeniu skóry, wytwarzaniu lipidów skóry oraz na ochronie skóry. Preparat nie zawiera żadnych barwników ani substancji zapachowych.

Środek posiada dwufazowe działanie. Nawilża skórę z zewnątrz, a także pobudza naturalne mechanizmu nawadniające i regenerujące skórę od wewnątrz. Niewielką ilość kremu należy wycisnąć i nanieść na skórę. Należy masować miejsce wcierania aż do momentu, gdy cały krem wchłonie. Preparat można stosować raz dziennie lub w zależności od potrzeb.

Bepanthen Derm Krem skład według INCI

Aqua, Panthenol 5%, Isopropyl myristate, Cetyl alcohol, Stearyl alcohol, Propylene glycol, Lanolin, Potassium cetyl phosphate, Phenoxyethanol, Pantolactone.

Bez substancji zapachowych.


Opinie Bepanthen Derm

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."