Ulotka Zdrowia
Belissa Sun - Dla osób opalających się

Belissa Sun - Dla osób opalających się

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Belissa Sun

Belissa Sun to suplement diety, który powinien być przyjmowany przez osoby opalające się i chcące utrzymać właściwą pigmentację skóry. Dostępny jest w postaci tabletek zawierających maksymalną dawkę beta-karotenu, L-tyrozyny oraz miedzi.

Najlepsze efekty uzyskasz przyjmując jedną tabletkę preparatu na dzień. Suplement należy przyjmować podczas posiłku i nie przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Preparatu nie należy przyjmować, jeżeli występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie należy go również przyjmować wraz z innymi suplementami zawierającymi witaminę A. Nie powinien być przyjmowany przez kobiety w ciąży i karmiące piersią. Produkt należy przechowywać w pomieszczeniu nie nasłonecznionym i pozbawionym wilgoci, w którym panuje temperatura do 25 stopni Celsjusza. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.

Belissa Sun składniki:

Składnik 1 tabletka
Formuła Acti-Bronze Beta-karoten 7 mg**
L-tyrozyna 20 mg
Miedź 1 mg (100%)*
Wyciąg ze skrzypu polnego                                       15 mg
Wyciąg z zielonej herbaty                                       15 mg
Witamina C                                       60 mg (75%)*
Witamina Eekwiwalentu alfa toko-ferolu                                       12 mg (100%)*

*% Zalecanego Dziennego Spożycia ** odpowiada 1160 mcg ekwiwalentu retinolu, co stanowi 145% Zalecanego Dziennego Spożycia dla witaminy A.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Belissa Sun

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."