Ulotka Zdrowia
Belissa hydro - Na suchą skórę

Belissa hydro - Na suchą skórę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Belissa hydro

Belissa hydro to suplement diety pomagający zachować właściwą kondycję skóry. Uzupełnia codzienną dietę w kolagen oraz spirulinę. Polecany jest przede wszystkim osobom mającym suchą skórę. Preparat dostępny jest w postaci tabletek.

Belissa hydro składniki:

celuloza mikrokrystaliczna (substancja wypełniająca), wyciąg z ziela skrzypu polnego, spirulina, hydrolizat białek kolagenowych, hydroksypropyIometyloceluloza (substancja glazurująca), kwas L-askorbinowy, beta-karoten, dwutlenek tytanu (barwnik), stearynian magnezu (substancja glazurująca), bursztynian DL-alfa-tokoferylu, hydroksypropyloceluloza (substancja glazurująca), indygotyna (barwnik), żółcień chinolinowa (barwnik), wosk pszczeli i wosk carnauba (substancje glazurujące).

Składnik Zawartość w 1 tabletce % zalecanego dziennego spożycia
Wyciąg z ziela skrzypu polnego 150 mg  -
Hydrolizat białek kolagenowych 50 mg  -
Spirulina 100 mg  -
Witamina C 15 mg 19%
Witamina E 5 mg ekwiwalentu alfa-tokoferolu 42%
Beta-karoten 0,9 mg*  -

* odpowiada 150 mcg octanu retinylu, co stanowi 19% zalecanego dziennego spożycia dla witaminy A.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Belissa hydro

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."