Ulotka Zdrowia
Belissa cera - Dbającym o zdrową cerę

Belissa cera - Dbającym o zdrową cerę

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Belissa cera

Belissa cera to suplement diety wzmacniający skórę, włosy i paznokcie. Wykazuje właściwości antyoksydacyjne, które chronią ciało przed wolnymi rodnikami. Ponadto, preparat hamuje oznaki wczesnego starzenia i utrzymuje skórę i włosy w odpowiedniej kondycji.

Suplement pomaga także eliminować nadmiar wody z organizmu i oczyszcza ciało ze zbędnych produktów przemiany materii. Preparat dostępny jest w postaci tabletek.

Jadwiga D

Jadwiga D, Dermatolog

Od 19 lat specjalizuje się w dermatologi i problemach skórnych.


Opinie Belissa cera

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."