Ulotka Zdrowia
Beef Protein - Łatwostrawne białko w proszku

Beef Protein - Łatwostrawne białko w proszku

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 1816 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Beef Protein

Beef Protein to środek dostępny jest w postaci proszku powstałego na bazie białka wołowego bez kreatyny. Odznacza się niską zawartością tłuszczu i węglowodanów. Zawiera kompleks witamin, takich jak B3, B6 i B12. Świetnie sprawdza się, jako wsparcie dla diety paleo.

Beef Protein - Zastosowanie

Stosując ten preparat, można będzie utrzymać i przyczynić się do wzrostu masy mięśniowej. Dzięki zawartości naturalnych witamin, możliwe jest uzyskanie wiele substancji odżywczych. Witamina B6 natomiast wspiera metabolizm białek i glikogenu. Redukuje także zmęczenie i znużenie. Środek jest całkowicie bezpieczny w stosowaniu.

Beef Protein dostępny jest w następujących smakach:

  • czekolada-kokos,
  • truskawka-banan,
  • wanilia-cynamon.
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Beef Protein

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."