Ulotka Zdrowia
BCAA SFD - Aminokwasy rozgałęzione wzbogacone

BCAA SFD - Aminokwasy rozgałęzione wzbogacone

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 500g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu BCAA SFD

BCAA to preparat hamujący katabolizm, przyspieszający anabolizm oraz poprawiający wytrzymałość. Jest to środek przeznaczony dla osób aktywnych, zawierający rozgałęzione aminokwasy BCAA. Odznacza się wysoką przyswajalnością.

Głównymi składnikami preparatu BCAA SFD są:

  • aminokwasy rozgałęzione BCAA – kompleks trzech aminokwasów – leucyny, waliny, izoleucyny. Wpływają na aktywność anabolicznych hormonów i kinaz oraz na poziom neuroprzekaźników,
  • glutamina – utrzymuje równowagę kwasowo-zasadową w organizmie oraz wspomaga procesu odpornościowe. Wspomaga prawidłowe funkcjonowanie enterocytów oraz komórek jelita cienkiego odpowiedzialnych za wchłanianie składników odżywczych we krwi,
  • tauryna – bierze udział w redukcji równowagi wodno-elektrolitowej organizmu. Korzystnie wpływa na aktywność neuroprzekaźników. Posiada właściwości antyoksydacyjne. Wspomaga transport składników odżywczych, takich jak kreatyna, glukoza i aminokwasy do komórek mięśniowych,

Preparat mogą stosować wszyscy sportowcy, bez względu na uprawianą dyscyplinę. Może być stosowany na każdym poziomie wytrenowania, zarówno w okresie budowania masy czy rzeźbienia sylwetki, jak również w trakcie pracy nad kondycją i siłą. 

W dni treningowe należy przyjmować jedną porcję preparatu przed treningiem, a drugą bezpośrednio po treningu. W dni bez treningów jedną porcje preparatu należy przyjmować rano bezpośrednio po przebudzeniu. Jedna porcja to 10 g preparatu, który należy rozpuścić w 300 ml wody lub soku.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie BCAA SFD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."