Ulotka Zdrowia
BCAA Plus - Aminokwasy rozgałęzione 1000mg Myprotein

BCAA Plus - Aminokwasy rozgałęzione 1000mg Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 90/270 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu BCAA Plus

BCAA PLUS to suplement oparty na aminokwasach rozgałęzionych, które stanowią 35% suchej masy mięśniowej. Są one niezbędnym elementem każdej diety, a szczególnie dla osób, które chcą uzyskać beztłuszczową masę mięśniową. Aminokwasy rozgałęzione w naturalnej postaci można znaleźć w rybach, kurczaku i steku, ale tylko przyjmowanie tak skoncentrowanej wersji, jak ta zawarta w BCAA PLUS przyniesie najlepsze korzyści z możliwych.

W BCAA PLUS znajdują się trzy aminokwasy rozgałęzione wykorzystane w proporcji:

  • 2 – leucyna
  • 1 – izoleucyna
  • 1 – walina

Preparat został przygotowany w taki sposób, aby wspomagać trening każdej osoby, która zdecyduje się na jego przyjmowanie. Wszystkie cele zostaną dzięki temu środkowi spełnione. Preparat pomoże szybko zregenerować mięśnie, poprawi funkcjonowanie układu odpornościowego, a także zmniejszy ogólne zmęczenie i znużenie. Nie zawiera sztucznych barwników i konserwantów, drożdży, glutenu i laktozy, skrobi, a także nie zawierają dodatku soli lub cukru.

BCAA PLUS mogą przyjmować kobiety i mężczyźni, którzy prowadzą aktywny sportowo tryb życia, a ich treningi są mocno intensywne. Środek należy przyjmować w ilości 3 tabletek 2-4 razy na dzień przed, w trakcie i po treningu dla uzyskania najlepszych efektów. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dziennej dawki leku. Preparat nie nadaje się dla wegetarian.

BCAA Plus - Aminokwasy rozgałęzione - zawartość 

Zawartość w porcji (3 tabletki):
leucyna: 1500 mg
izoleucyna: 750 mg
walina: 750 mg
witamin B6 (wodorochlorek pirydoksyny): 27 mg

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie BCAA Plus
Igi
Ocena produktu

Regularnie stosuje i zamawiam BCAA Plus 240 sztuk. Nie ma co oczekiwać jakiś nie wiadomo jakich efektów ale stosuje i czuję się bardziej zregenerowany


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."