Ulotka Zdrowia
BCAA - Aminokwasy rozgałęzione Myprotein

BCAA - Aminokwasy rozgałęzione Myprotein

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Myprotein
  • Pojemność: 250g 500g 1kg
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu BCAA

BCAA to zestaw rozgałęzionych aminokwasów, które nie podlegają metabolizmowi w żołądku lecz są rozkładane w mięśniach. Można do nich zaliczyć leucynę, izoleucynę i walinę. Są to niezbędne dla funkcjonowania ludzkiego ciała aminokwasy, które człowiek pozyskuje z pożywienia. Pomagają utrzymać tkankę beztłuszczową w ciele. Zapobiegają również powstawaniu uszkodzeń tkanek podczas treningów. Można ich braki uzupełnić właśnie poprzez przyjmowanie tego preparatu.

Preparat należy przyjmować 2-4 razy dziennie po 5 g, gdy osiągane wyniki sportowe są na wysokim poziomie. Należy 5 g czyli 2 kopiaste małe łyżeczki środka dodać do dowolnej ilości wody lub soku jabłkowego.

BCAA - Aminokwasy rozgałęzione Myprotein zawartość 

Zawartość w porcji 5g:
Aminokwasy rozgałęzione: 5g.

Zwracamy uwagę, że ta informacja odnosi się do wersji bezsmakowej. W przypadku wersji smakowej zawartość aminokwasów rozgałęzionych jest mniejsza o około 0,75g na porcję

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie BCAA
Pauluss
Ocena produktu

Bardzo dobra rozpuszczalność nie zostaje nic na ściankach


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."