Ulotka Zdrowia
BCAA 8:1:1 SFD - Kompozycja aminokwasów rozgałęzionych

BCAA 8:1:1 SFD - Kompozycja aminokwasów rozgałęzionych

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: SFD
  • Pojemność: 400g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu BCAA 8:1:1 SFD

BCAA 8:1:1 to preparat zawierający maksymalny anaboliczny stosunek. Zapewnia ochronę antykataboliczną mięśni. Dostępny jest w rozpuszczalnej formie instant. Przyspiesza regenerację potreningową, poprawia wytrzymałość i siłę mięśni. Zawiera dużą ilość leucyny i jest słodzony sukralozą. Preparat przyczynia się do rozbudowy masy mięśniowej.

BCAA 8:1:1 - zalecenia i dawkowanie 

W dni treningowe należy przyjmować jedną porcję preparatu przed treningiem, a drugą bezpośrednio po treningu. W dni bez treningów jedną porcje preparatu należy przyjmować rano bezpośrednio po przebudzeniu. Jedna porcja to 10 g preparatu, który należy rozpuścić w 300 ml wody lub soku. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Preparat należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, niedostępnym dla dzieci.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie BCAA 8:1:1 SFD

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."