Ulotka Zdrowia
Balsam do włosów Fexible Curls & Care - NIVEA

Balsam do włosów Fexible Curls & Care - NIVEA

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Nivea
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: krem
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Balsam do włosów Fexible Curls & Care

Balsam do włosów Fexible Curls & CareE to produkt do stylizacji włosów kręconych i falowanych. Nadaje lokom sprężystość i miękkość, bez efektu puszenia się. Kręcone włosy nie wymykają się spod kontroli. Loki prezentują się pięknie i świeżo.

Balsam pozwala utrzymać długotrwały efekt.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Balsam do włosów Fexible Curls & Care

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."