Ulotka Zdrowia
Babicuś Junior - Syrop na kaszel

Babicuś Junior - Syrop na kaszel

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Babicuś Junior

Babicuś to suplement diety dla dzieci powyżej 3 roku życia. Został opracowany na bazie dwóch składników: babki lancetowej – zawiera substancje śluzowe wykazujące działanie powlekające. Śluzówka górnego odcinka przewodu pokarmowego jest odpowiednio chroniona przed działaniem czynników zewnętrznych, miodu – poprawia ogólną kondycje górnych dróg oddechowych.

Preparat dostępny jest w postaci syropu o smaku malinowym. Powinien być podawany dzieciom w okresie jesienno-zimowym, a także na wiosnę. Dzieci powyżej 3 roku życia mogą przyjął pół łyżeczki syropu 2-5 razy na dzień, a dzieci powyżej 7 roku życia jedną łyżeczkę 2-5 razy na dzień. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

Syropu nie należy podawać osobom uczulonym na miód lub jakikolwiek inny składnik występujący w jego składzie. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.


Opinie Babicuś Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."