Ulotka Zdrowia
Babicum - Lek OTC w syropie

Babicum - Lek OTC w syropie

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Babicum

Babicum to lek OTC dostępny w postaci syropu. Pomaga łagodzić objawy, takie jak kaszel oraz chrypka, które pojawiają się podczas przeziębienia.

Lek można przyjmować 2-5 razy dziennie co 2-3 godziny. Dzieci powyżej 3 roku życia mogą przyjąć pół łyżeczki nie częściej niż co 4 godziny. Dzieci powyżej 7 roku życia mogą przyjmować jedną łyżeczkę, a osoby dorosłe jedną łyżkę co 2-3 godziny. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy chronić syrop przed słońcem.

„Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu”


Opinie Babicum

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."