Ulotka Zdrowia
B Complex - Doctor's Best 30 kaps

B Complex - Doctor's Best 30 kaps

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Doctor's Best
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu B Complex

Doctor`s Best B Complex to zestaw witamin grupy B o najwyższym stopniu wchłaniania. Witaminy tej grupy są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmy, wytwarzania energii z pożywienia, tworzenia i utrzymania genów DNA, tkanek, komórek, organów. Produkt ten jako jedyny z dostępnych na rynku zawiera aktywne formy witamin B, a także obie formy witamin B2, B3 i B6. Dzięki temu produkt jest dużo bardziej wchłanialny i przyswajalny.

Doctor`s Best B Complex zawiera P-5-P (aktywną formę witaminy B6) niezbędną do dzialania enzymów odpowiedzialnych za metabolizm białek i aminokwasów. Dodatkowo, witamina B12 występuje w postaci Metylokobalaminy, czyli najbardziej przyswajalnej formy tej witaminy. Kwas foliowy również posiada swoją najbardziej aktywną formę. Pełni istotną funkcję w syntezie DNA i neuroprzekaźników takich jak np. serotonina i dopamina.

Witaminy z grupy B Doctor`s Best B Complex :

  • pozytywnie wpływają na funkcjonowanie cyklu metylacyjnego
  • poprawiają pracę układu krążenia
  • regulują pracę układu nerwowego
  • regulują przemiany metaboliczne
Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie B Complex

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."