Ulotka Zdrowia
Asumin - Zmniejsza apetyt na słodycze

Asumin - Zmniejsza apetyt na słodycze

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Aflofarm
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Asumin

Asumin to suplement diety pomagający utrzymać właściwy poziom cukru we krwi, zmniejsza apetyt na słodycze oraz pomaga kontrolować wagę.

Głównymi jego składnikami są:

  • Gymnema sylvestre – zmniejsza apetyt na słodycze, utrzymuje apetyt na odpowiednim poziomie, kontroluje poziom cukru we krwi.
  • Wyciąg z Garcinia cambogia – hamuje proces tworzenia się tłuszczów i ich magazynowania, a także zmniejsza apetyt.
  • Opuncja figowa – zmniejsza apetyt, kontroluje poziom glukozy we krwi, metabolizuje tłuszcze.
  • Morszczyn pęcherzykowaty – zwiększa uczucie sytości, kontroluje masę ciała, przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania jelit.
  • Chrom – utrzymuje metabolizm i poziom cukru we krwi na odpowiednim poziomie.

Preparat należy przyjmować dwa razy dziennie po jednej tabletce, po posiłku. Ważne jest, aby nie przekraczać zalecanej dawki suplementu. Warto łączyć jego stosowanie z dietą i aktywnością fizyczną.

Suplement diety nie jest wskazany dla osób, u których występuje uczulenie na którykolwiek z jego składników. Nie powinny go przyjmować kobiety w ciąży oraz karmiące piersią.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Asumin
11
Ocena produktu

To coś dla mnie ! Jak można w ciągu dnia nie jeść słodyczny ;D


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."