Ulotka Zdrowia
Aspicam Bio - Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny

Aspicam Bio - Lek przeciwbólowy i przeciwzapalny

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BIOFARM
  • Pojemność: 20 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Aspicam Bio

Aspicam Bio to preparat nadający się do krótkotrwałego stosowania w zaostrzonych objawach chorób reumatoidalnych, takich jak reumatoidalne zapalenie stawów, młodzieńcze reumatoidalne zapalenie stawów oraz zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa.

Aspicam Bio dawkowanie

Na dobę można przyjąć jedną tabletkę preparatu wraz z posiłkiem, popijając dużą ilością wody lub innego płynu. U pacjentów, którzy mają ciężką niewydolność nerek i są poddawani dializom, należy zmniejszyć dawkę leku do 7,5 mg. Nie jest to środek wskazany dla dzieci poniżej 15 roku życia.

Aspicam Bio przeciwskazania 

Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest III trymestr ciąży oraz nadwrażliwość na którykolwiek ze składników preparatu. Nie można łączyć tego środka z innymi preparatami o podobnym działaniu, np. lekami z grupy NLPZ, kwasami acetylosalicylowymi. Przeciwwskazaniem jest również m.in. czynna choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy lub nawracająca choroba wrzodowa i krwawienia w wywiadzie. Nie jest to także lek wskazany dla osób z czynną niewydolnością wątroby i nerek.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Aspicam Bio

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."