Ulotka Zdrowia
Asinux™ Zatoki - Swobodne oddychanie Olimp Labs

Asinux™ Zatoki - Swobodne oddychanie Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Asinux™ Zatoki

Asinux™ Zatoki to suplement diety, który oczyszcza zatoki i wspiera swobodne oddychanie. Szczególnie polecany jest osobom dorosłym, w stanach podwyższonego ryzyka na zachorowania.

Jego głównymi składnikami są:

  • dziewanna – wpływa korzystnie na drogi oddechowe i wspomaga proces oczyszczania zatok,
  • Andrographis paniculat – łagodzi podrażnienia zatok i wpływa na swobodne oddychanie,
  • bez czarny – łagodzi podrażnione gardło,
  • werbena – łagodzi podrażnienia dróg oddechowych,
  • witamina A – wpływa pozytywnie na stan błon śluzowych,
  • witamina C i cynk – chronią komórki przed stresem oksydacyjnym, ekstrakty z Andrographis paniculata i kwiatu czarnego bzu oraz witamina C i cynk – wspierają funkcjonowanie układu odpornościowego.

Asinux™ Zatoki Olimp Labs - dawkowanie

1 tabletkę należy przyjąć w trakcie posiłku, popijając odpowiednią ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży oraz karmiące piersią przed jego zastosowaniem powinny skontaktować się z lekarzem. Preparatu nie mogą stosować osoby uczulone na którykolwiek z jego składników.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.


Opinie Asinux™ Zatoki

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."