Ulotka Zdrowia
Ashwagandha Premium - Korzeń Ashwagandhy Olimp Labs

Ashwagandha Premium - Korzeń Ashwagandhy Olimp Labs

Ocena na podstawie 1 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Ashwagandha Premium

Ashwagandha Premium to suplement diety, który buduje odporność organizmu na stres. Głównym jego składnikiem jest ekstrakt z korzenia Ashwagandhy. Wpływa on pozytywnie na gospodarkę energetyczną organizmu. Chroni tkanki przed uszkodzeniami, działa jak przeciwutleniacz i wspiera budowanie tkanki mięśniowej. Wspomaga  w utrzymaniu witalności, dobrego samopoczucia oraz równowagi emocjonalnej a także w stanach obniżonej koncentracji, wyczerpania, zmęczenia i napięcia nerwowego. Preparat szczególnie polecany jest osobom prowadzącym intensywny tryb życia, które mają wiele stresów.

1 kapsułkę suplementu należy przyjąć w trakcie posiłku, popijając dużą ilością wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Podczas stosowania preparatu nie należy pić alkoholu, ani przyjmować środków uspokajających i nasennych.

Preparat nie jest polecany kobietom karmiącym piersią, w ciąży, a także dzieciom i osobom które są uczulone na którykolwiek ze składników preparatu.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Ashwagandha Premium Olimp Labs - składniki:

opatentowany ekstrakt Ashwagandhy KSM-66 (Withania somnifera L.), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna; substancje przeciwzbrylające - sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu; kapsułka (składnik otoczki – żelatyna, barwnik – E 171).

Informacja żywieniowa  1 kapsułka
Ekstrakt ashwagandy KSM-66, (Withania somnifera L.), w tym: Witanolidy (5%) 300 mg 15 mg

*RWS - referencyjna wartość spożycia.

Marzena O

Marzena O, Dietetyk

Dietetyką i suplementacją podczas odchudzania zajmuję się już blisko 4 lata. Prowadzę swoich klientów indywidualnie oraz często jestem zapraszana na zajęcia grupowe, gdzie uczę uczestników zdrowo jeść i dbać o prawidłowe stosowanie suplementów.


Opinie Ashwagandha Premium
23
Ocena produktu

Olimp ma zawsze swoje suplementy na wysokim poziomie więc ten produkt musi być skuteczny !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."