Ulotka Zdrowia
Ashwagandha Hepatica - 7% witanolidów 90 kaps

Ashwagandha Hepatica - 7% witanolidów 90 kaps

Ocena na podstawie 2 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Hepatica
  • Pojemność: 90 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Ashwagandha Hepatica

Ashwagandha (żeń-szeń indyjski) to jedno z najważniejszych ziół medycyny ajurwedyjskiej, używane na Wschodzie od tysięcy lat. Obecnie szczególnie doceniane przez sportowców, ze względu na wykazywane działanie anaboliczne i antykataboliczne; Ashwagandha wspomaga budowę mięśni, ich napięcie, zmniejsza stany zapalne.

Ashwagandha Hepatica - 7% witanolidów efekty stosowania 

Zapewnia większe obwody mięśniowe, przy równoczesnym obniżeniu kinazy kreatynowej. Znacząco zwiększa również koordynację psychomotorczyną, przy równoczesnym zmniejszeniu czasu reakcji. Dodatkowo spowalnia procesy starzenia się organizmu i zwiększa wydalanie sodu. Skuteczna w sytuacjach znacznego osłabienia, wyczerpania organizmu, a także problemach w koncentracji.

Suplement diety Ashwagandha od Hepatica wyróżnia szczególnie wysoka zawartość ekstraktu z żeń-szenia, jakość ekstraktu i standaryzacja do 7% witanolidów. Regularne stosowanie preparatu dostarcza długotrwałej poprawy, a brak efektów ubocznych pozwala na dłuższą suplementację. Produkt jest przyjazny wegetarianom i weganom.

Ashwagandha Hepatica - skład:

1 kapsułka zawiera: Ashwagandha - standaryzowany wyciąg z korzenia Withania Somnifera zawierający 7% witanolidów (230mg)

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Ashwagandha Hepatica
Ho9
Ocena produktu

Jest już wiele badań na to że systematyczne branie Ashwagandy poprawia funkcjonowanie naszego organizmu dlatego warto kupić taki produkt !


Mariooo
Ocena produktu

Ashwagandha ostatnio zrobiła się bardzo popularna. Dobra cena 30zł !


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."