Ulotka Zdrowia
Ascorvita Immuno - Witamina C, cynk, rutyna

Ascorvita Immuno - Witamina C, cynk, rutyna

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Ascorvita Immuno

Ascorvita Immuno to suplement diety pomagający poprawić odporność. Stanowi kompozycję witaminy C, rutyny i cynku, które wspomagają funkcjonowanie układu immunologicznego. Szczególnie warto preparat przyjmować w okresie jesienno-zimowym, gdy występuje duże ryzyko zachorowania na grypę oraz przeziębienie. Środek zawiera substancje słodzące oraz fenyloalaniny.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących o smaku cytrynowym. Jedną tabletkę należy rozpuścić w 200 ml wody. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przyjęcie go w nadmiernych ilościach może wywołać działanie przeczyszczające. Preparat jest przeznaczony dla dorosłych oraz młodzieży. Środek należy przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej i w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Należy chronić tabletki przed wilgocią.


Opinie Ascorvita Immuno

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."