Ulotka Zdrowia
Arthroblock® - Prawidłowe funkcjonowanie stawów Olimp

Arthroblock® - Prawidłowe funkcjonowanie stawów Olimp

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Arthroblock®

Arthroblock® to preparat wspierający prawidłowe funkcjonowanie stawów. Przyda się osobom, które chcą utrzymać pełną sprawność ruchową. Preparat polecany jest głównie osobom aktywnym fizycznie, osobom z nadwagą i w podeszłym wieku.

Głównymi jego składnikami są:

  • glukozamina – wchodzi w skład tkanki łącznej,
  • siarczan chondroityny – ważny element konstrukcyjny chrząstki stawowej, wpływa na zwiększenie odporności na jej ścieranie,
  • kwas hialuronowy – jeden z głównych składników tkanki łącznej,
  • ekstrakt Boswellia serrata – utrzymuje elastyczność i komfort stawów,
  • ekstrakt z korzenia imbiru – wpływa na ruchliwość stawów oraz zapobiega porannej sztywności stawów,
  • witamina C – wpływa na syntezę kolagenu oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania chrząstki,
  • chelat aminokwasowy manganu ALBION® - źródło wysoko przyswajalnego manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i wpływa na tworzenie tkanki łącznej.

1 kapsułkę preparatu należy przyjmować 1-2 razy na dzień. Należy go stosować przez 2-3 miesiące, a następnie po 1-2 miesiącach przerwy znów można powrócić do jego przyjmowania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Przeciwwskazaniem do stosowania preparatu jest uczulenie na którykolwiek z jego składników.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.

Arthroblock® Olimp Labs - składniki:

siarczan glukozaminy 2KCl (ze skorupiaków), siarczan chondroityny, ekstrakt Boswellia serrata, ekstrakt imbiru (Zingiber officinale L.), kwas L-askorbinowy – witamina C, hialuronian sodu, diglicynian manganu (chelat aminokwasowy manganu Albion®), substancja wypełniająca - celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca - stearynian magnezu, kapsułka (żelatyna – składnik otoczki, barwnik: E 171).

Informacja żywieniowa 1 kapsułka 2 kapsułki
Siarczan glukozaminy 2KCl w tym siarczan glukozaminy 500 mg 375 mg 1000 mg 750 mg
Siarczan chondroityny 50 mg 100 mg
Kwas hialuronowy 5 mg 10 mg
Ekstrakt Boswellia serrata (60% kwasu boswelinowego) 25 mg 50 mg
Ekstrakt imbiru (5% gingeroli) 25 mg 50 mg
Witamina C 10 mg (12,5%*) 20 mg (25%*)
Chelat aminokwasowy manganu Albion w tym mangan 6,25 mg 1 mg (50%*) 12,5 mg 2 mg (100%*)

* Zalecane Dzienne Spożycie


Opinie Arthroblock®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."