Ulotka Zdrowia
Arthroblock Forte® - Suplement na stawy Olimp Labs

Arthroblock Forte® - Suplement na stawy Olimp Labs

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »Opis i skład produktu Arthroblock Forte®

Arthroblock Forte® to suplement diety, w którego składzie znajduje się 7 składników aktywnych. Wpływają one korzystanie na funkcjonowanie stawów. Przyda się osobom, które chcą utrzymać pełną sprawność ruchową. Preparat polecany jest głównie osobom aktywnym fizycznie, osobom z nadwagą i w podeszłym wieku.

Głównymi składnikami Arthroblock Forte® są:

  • glukozamina – wchodzi w skład tkanki łącznej,
  • siarczan chondroityny – ważny element konstrukcyjny chrząstki stawowej, wpływa na zwiększenie odporności na jej ścieranie,
  • kwas hialuronowy – jeden z głównych składników tkanki łącznej,
  • ekstrakt Boswellia serrata – utrzymuje elastyczność i komfort stawów,
  • ekstrakt z korzenia imbiru – wpływa na ruchliwość stawów oraz zapobiega porannej sztywności stawów,
  • witamina C – wpływa na syntezę kolagenu oraz przyczynia się do prawidłowego funkcjonowania chrząstki,
  • chelat aminokwasowy manganu ALBION® - źródło wysoko przyswajalnego manganu, który przyczynia się do utrzymania zdrowych kości i wpływa na tworzenie tkanki łącznej.

1 kapsułkę preparatu należy przyjmować 1-2 razy na dzień. Należy go stosować przez 2-3 miesiące, a następnie po 1-2 miesiącach przerwy znów można powrócić do jego przyjmowania. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki.

W przypadku cukrzycy, w okresie ciąży i karmienia piersią, dzieci i młodzieży, osób z upośledzoną tolerancją glukozy, ryzykiem chorób układu sercowo-naczyniowego oraz w przypadku stosowania leków przeciwzakrzepowych, stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.

Środek należy przechowywać w suchych pomieszczeniach, w temperaturze pokojowej, w szczelnie zamkniętym opakowaniu w miejscu nie dostępnym dla dzieci. Należy chronić preparat przed wilgocią.


Opinie Arthroblock Forte®

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."