Ulotka Zdrowia
Arthro SR kapsułki 60 sztuk - Singularis

Arthro SR kapsułki 60 sztuk - Singularis

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Singularis
  • Pojemność: 60 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Arthro SR kapsułki 60 sztuk

Arthro SR to suplement diety stanowiący połączenie siarczanu glukozaminy i składników, takich jak Boswellin, Curcumin C3 Complex i Bioperine. Składniki wykazują działanie przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Preparat mogą stosować osoby dorosłe oraz dzieci powyżej 12 roku życia.

Głównymi składnikami preparatu Arthro SR są:

  • Boswellin - odżywia chrząstkę stawową, poprawia ukrwienie i ruchliwość stawów. Zmniejsza także sztywność stawów i obniża poziom złego cholesterolu,
  • Curcumin C3 Complex - wykazuje właściwości przeciwzapalne i antyoksydacyjne. Sprzyja także trawieniu białek i działa toksycznie na komórki rakowe,
  • Bioperine - ożywia system nerwowy i zwiększa skuteczność pozostałych składników roślinnych.

ARTHRO SR (STAWY) jest zalecany w przypadku osłabienia tkanki łącznej, przy problemach z krzepnięciem krwi, a także w przypadku problemów reumatycznych. Pomaga w przypadku zapalenia żył i żylaków, a także wspomaga leczenie wątroby.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Arthro SR kapsułki 60 sztuk

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."