Ulotka Zdrowia
Apap Thermal - Plaster rozgrzewający

Apap Thermal - Plaster rozgrzewający

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 1 sztuka
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap Thermal

Apap Thermal to plastry, które należy przykleić w okolicach pleców, mięśni i stawów. Przynoszą wyraźną ulgę we wszystkich bólach tego typu. Można zastosować plaster na to samo miejsce ponownie po upływnie 24 godzin od zastosowania pierwszego plastra. Plaster działa przez 8 godzin rozgrzewając chore miejsca. Maksymalną temperaturę plaster osiąga po 30 minutach od zastosowania.

Apap Thermal - Plaster rozgrzewający zastosowanie

Jest to produkt, który mogą stosować osoby powyżej 13 roku życia. Nieprawidłowe stosowanie plastra może spowodować poparzenie skóry, nawet w niskiej temperaturze.


Opinie Apap Thermal

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."