Ulotka Zdrowia
Apap - Tabletki powlekane 500 mg, 24 szt

Apap - Tabletki powlekane 500 mg, 24 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 24 sztuki
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap

Apap to lek, dzięki któremu można zwalczać różnego rodzaju bóle. Zaufały mu miliony Polaków. Jest to lek przeciwbólowy i przeciwgorączkowy, który można przyjmować na czczo, ponieważ nie podrażnia żołądka. Może być lekiem stosowanym w alergiach różnego typu i w połączeniu z innymi lekami. Mogą go przyjmować osoby z nadciśnieniem tętniczym.

Substancją aktywną w leku jest paracetamol, który zwalcza bóle głowy, gorączkę podczas przeziębienia i grypy, bole zębów, nerwobóle, bóle mięśni oraz bóle menstruacyjne.

Apap - Tabletki powlekane 500 mg - Dawkowanie

Preparat mogą przyjmować osoby powyżej 12 roku życia w dawce 4 tabletek na dobę oraz osoby dorosłe w dawce 8 tabletek na dobę. Między kolejnymi dawkami należy zachować czterogodzinny odstęp. Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu. Jeżeli ból utrzymuje się dłużej niż 10 dni, a gorączka dłużej niż 3 dni należy skontaktować się z lekarzem.


Opinie Apap

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."