Ulotka Zdrowia
Apap przeziębienie HOT - Smak cytrynowy

Apap przeziębienie HOT - Smak cytrynowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 8 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap przeziębienie HOT

Apap przeziębienie HOT to lek na przeziębienie i grypę w formie rozgrzewającego napoju o smaku cytrynowym. Zapewnia całkowitą kuracje przeciwgrypową. Działa bardzo szybko. W jego leku zostały połączone dwie substancje aktywne, których działanie zostało wzmocnione witaminą C.

Apap przeziębienie HOT - stosowanie

Stosując ten lek można zwalczyć bóle mięśni, głowy i stawów, a także inne uporczywe dolegliwości pojawiają się podczas grypy i przeziębienia.

1 saszetka zawiera: paracetamol 650mg, kwas askorbowy 50mg, fenylefryny chlorowodorek 10mg, substancje pomocnicze: aspartam (E951), sacharoza


Opinie Apap przeziębienie HOT

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."