Ulotka Zdrowia
Apap przeziębienie FAST - Tabletki musujące

Apap przeziębienie FAST - Tabletki musujące

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap przeziębienie FAST

Apap przeziębienie FAST to lek dostępny w postaci tabletek musujących do rozpuszczania w wodzie. Pomaga szybko zwalczać objawy przeziębienia i grypy, takie jak gorączka, ból gardła, ból głowy, bóle mięśni i bóle kostno-stawowe.

Apap przeziębienie FAST - składniki:

W składzie leku znajduje się duża dawka witaminy C, która wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego.

paracetamol 500mg, kwas L-askorbinowy 300mg. Pozostałe składniki: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, powidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 135460, sacharyna sodowa, aspartam (E951), aromat cytrynowo-limonowy 135459, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.


Opinie Apap przeziębienie FAST

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."