Ulotka Zdrowia
Apap Noc - Tabletki powlekane, 50 szt

Apap Noc - Tabletki powlekane, 50 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 50 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap Noc

APAP Noc stanowi połączenie dwóch substancji aktywnych, które pomagają zwalczać silne bóle i ułatwiają zasypianie. Jest to jedyny w Polsce lek, w którego składzie znajduje się paracetamol oraz difenhydramina ułatwiająca zasypianie. Preparat nie uzależnia, a jego działanie nasenne utrzymuje się od 4 do 6 godzin. Można środek stosować w krótkotrwałym leczeniu bólu, któremu towarzyszą problemy z zasypianiem. Stosując taki środek, można zapewnić sobie spokojny sen. Ponadto pomaga zwalczać bóle głowy, gorączkę, bóle występujące podczas przeziębienia i grypy, bole zębów, nerwobóle, bóle mięśni oraz bóle menstruacyjne.

APAP Noc - dawkowanie

Preparat mogą przyjmować osoby powyżej 12 roku życia w dawce 2 tabletek 30 minut przed snem. Nadaje się on do przyjmowania wyłącznie przed snem. Podczas stosowania leku nie należy spożywać alkoholu. Jeżeli wraz z tym lekiem przyjmowane są inne leki zawierające paracetamol, Apap Noc nie może być podany w dawce więcej niż 4 mg na dobę.

APAP Noc składniki:

Paracetamol w dawce 500 mg oraz chlorowodorek difenhydraminy w dawce 25mg. substancje pomocnicze: skrobia żelowana, powidon, krospowidon, kwas stearynowy, celuloza mikrokrystaliczna, karboksymetyloskrobia sodowa, stearynian magnezu, skrobia kukurydziana, lak glinowy błękitu brylantowego; w skład otoczki tabletki wchodzą: Opadry blue YS-1-10524, Opadry Clear YS-1-7006.


Opinie Apap Noc

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."