Ulotka Zdrowia
Apap Junior - O smaku truskawkowo-waniliowym

Apap Junior - O smaku truskawkowo-waniliowym

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap Junior

Apap Junior to preparat, dzięki któremu można zwalczać gorączkę i bóle u dzieci. Zawarta w nim substancja czynna, czyli paracetamol wykazuje działanie przeciwbólowe i przeciwgorączkowe o bezpiecznym działaniu. Lek dostępny jest o pysznym waniliowo-truskawkowym smaku. Jego formuła nie wymaga popijania. Może być przyjmowany przez dzieci z alergią. Lek można podawać dzieciom powyżej 4 roku życia. Należy podać produkt bezpośrednio pod język.

Apap Junior - dawkowanie

Dzieci, które osiągnęły od 17 do 25 kg wagi mogą przyjąć jednorazowo jedną saszetkę preparatu, a na dobę do czterech saszetek. Dzieci, które osiągnęły od 26 do 40 kg mogą przyjąć jednorazowo dwie saszetki, a na dobę sześć saszetek preparatu. Należy zachować sześciogodzinny odstęp pomiędzy kolejnymi dawkami. Jeżeli objawy będą utrzymywały się dłużej niż przez 3 dni, należy zgłosić się do lekarza.

Apap Junior - składniki

1 saszetka zawiera: substancję czynną: paracetamol 250 mg
Ponadto lek zawiera: sorbitol, talk, kopolimer metakrylanu butyl zasadowy, magnezu tlenek lekki, karmelozę sodową, sukraloza, magnezu stearynian, hypromelozę, kwas stearynowy, sodu laurylsiarczan, tytanu dwutlenek, N,2,3-trimetylo-2-(propan-2-ylo) butanamid, symetykon, aromat truskawkowy.


Opinie Apap Junior

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."