Ulotka Zdrowia
Apap Ice - Chłodzący plaster żelowy

Apap Ice - Chłodzący plaster żelowy

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 2 sztuki
  • Postać: plastry
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap Ice

Apap Iceto plastry hydrożelowe, które należy przykleić w okolicach czoła, skroni lub karku. Pomagają zwalczać bóle głowy oraz migrenowe bóle głowy. Zapewniają kojący efekt chłodzący przez 8 godzin. Dzięki efektowi chłodzącemu zwalczają naczynia krwionośne, a co za tym idzie zmniejsza się obrzęk okołonaczyniowy.

Apap Ice - Chłodzący plaster żelowy - zastosowanie

W związku z tym, że plastry mają działanie miejscowe, mogą być stosowane przez kobiety w ciąży. Nie mogą być podawane dzieciom poniżej 12 roku życia. Jeżeli objawy nie ustąpią, należy skonsultować się z lekarzem.


Opinie Apap Ice

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."