Ulotka Zdrowia
Apap Fast - Tabletki musujące, 10 szt

Apap Fast - Tabletki musujące, 10 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: USP Zdrowie
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Apap Fast

Apap Fast to preparat, dzięki któremu można zwalczyć gorączkę w bardzo szybkim tempie. Dostępny jest w postaci tabletek musujących o udowodnionym działaniu. Środek można przyjmować na czczo, ponieważ nie podrażnia żołądka. Może być lekiem stosowanym w alergiach różnego typu i w połączeniu z innymi lekami. Mogą go przyjmować osoby z nadciśnieniem tętniczym.

Apap Fast - dawkowanie:

Preparat mogą przyjmować osoby powyżej 12 roku życia w ilości czterech tabletek na dobę oraz osoby powyżej 16 roku życia, które osiągnęły 50 kg wagi w ilości sześciu tabletek na dobę. Jednorazowa dawka wynosi 1 tabletkę w przypadku osób po 12 roku życia i dwie tabletki po 16 roku życia. W razie kolejności dawkę można powtarzać co 4 godziny. Nie należy przyjmować więcej niż sześciu tabletek na dobę. Preparat należy rozpuścić w połowie szklanki wody.

Apap Fast - składniki:

paracetamol 500mg, kwas L-askorbinowy 300mg. Pozostałe składniki: kwas cytrynowy bezwodny, wodorowęglan sodu, węglan sodu bezwodny, powidon, Makrogol 6000, aromat cytrynowy 135460, sacharyna sodowa, aspartam (E951), aromat cytrynowo-limonowy 135459, magnezu stearynian, sól sodowa fosforanu ryboflawiny.


Opinie Apap Fast

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."