Ulotka Zdrowia
Antyperspiracyjny spray do stóp - Neutrogena

Antyperspiracyjny spray do stóp - Neutrogena

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Neutrogena
  • Pojemność: 150 ml
  • Postać: spray
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Antyperspiracyjny spray do stóp

Neutrogena Formuła Norweska Antyperspiracyjny spray do stóp to preparat, który wskazany jest dla osób z nadmierną potliwością stóp oraz dla osób, które mają problem z nieprzyjemnym zapachem, uczuciem swędzenia i pieczenia. Preparat wykazuje długotrwałe działanie i jest w stanie skutecznie walczyć z nieprzyjemnym zapachem stóp.

Należy rozpryskiwać spray na powierzchnię stóp i miedzy palcami przez 2-3 sekundy. Preparat należy stosować według wskazań.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Antyperspiracyjny spray do stóp

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."