Ulotka Zdrowia
Antygrypin - Tabletki musujące, 10 sztuk

Antygrypin - Tabletki musujące, 10 sztuk

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Natur Produkt Pharma
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: tabletki musujące
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Antygrypin

Antygrypin to lek OTC, który pomaga zwalczać gorączkę, bóle głowy oraz bóle mięśni i stawów. Są to objawy, które zwykle towarzyszą przeziębieniu. Nadaje się do krótkotrwałego stosowania.

Preparat dostępny jest w postaci tabletek musujących. Osoby dorosłe mogą przyjąć od 1 do 2 tabletek jednorazowo lub kilka razy na dobę. Nie należy przyjąć w ciągu doby więcej niż 5 tabletek preparatu. Tabletkę należy rozpuścić w szklance wody. Najlepiej przyjąć ją po posiłku. Środek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Antygrypin skład:

1 tabletka zawiera kwas aetylosalicylowy 500 mg, kwas askorbowy (witamina C) 150 mg, kofeina 50 mg. Substancje pomocnicze: sodu wodorowęglan, kwas cytrynowy, sorbitol, skrobia kukurydziana, poliwidon, sodu cyklaminian, sacharyna sodowa, aromat cytrynowa, barwnik E104.


Opinie Antygrypin

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."