Ulotka Zdrowia
Anesteloc Max - Uwalnia od zgagi, tabletki dojelitowe 14 szt

Anesteloc Max - Uwalnia od zgagi, tabletki dojelitowe 14 szt

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Adamed
  • Pojemność: 14 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Anesteloc Max

Anesteloc Max to tabletki dojelitowe, które są wykorzystywane do krótkotrwałego leczenia objawów choroby refluksowej przełyku u dorosłych. Należy przyjmować je przed posiłkiem, połykać w całości i popić wodą. W żadnym wypadku nie nalży ich rzuć ani gryźć. Zalecaną dzienną dawką jest 20 mg leku, czyli jedna tabletka na dobę. Aby całkowicie złagodzić objawy, konieczne jest stosowanie preparatu przez 3 dni. Bez konsultacji z lekarzem leku nie należy stosować dłużej niż 4 tygodnie. Warto zgłosić się do lekarza, jeżeli objawy nie ustąpią już po 2 tygodniach stosowania preparatu.

Preparat nie jest wskazany dla osób, u których występuje uczulenie na którykolwiek ze składników leku. Nie jest wskazane podawanie leku osobom poniżej 18 roku życia ze względu na małą ilość danych dotyczących działania preparatu na dzieci.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Anesteloc Max

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."