Ulotka Zdrowia
Anapran neo - Lek przeciwbólowy 220 mg

Anapran neo - Lek przeciwbólowy 220 mg

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Polfa
  • Pojemność: 10 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Anapran neo

Anapran neo to lek w postaci tabletek powlekanych, który łagodzi słabe i umiarkowane bóle mięśni, zębów, stawów, głowy, bóle miesiączkowe, gorączkę różnego pochodzenia, objawy przeziębienia i grypy.

Preparat należy przyjmować w trakcie lub po posiłku. Dorośli oraz dzieci powyżej 12 roku życia mogą przyjąć 220 mg leku co 8 godzin lub 440 mg jako pierwszą dawkę, a następną jako 220 mg po upływie 12 godzin. Osoby od 16 do 65 roku życia nie powinny przekraczać na dobę 660 mg leku. Powyżej 65 roku dawka leku zmniejsza się do 440 mg na dobę. Leku nie należy stosować dłużej niż 10 dni w przypadku bólu i dłużej niż 3 dni w przypadku gorączki, bez konsultacji z lekarzem.

Anapran Neo nie jest wskazany dla osób, u których występuje nadwrażliwość na którykolwiek z jego składników. Nie należy go również stosować, jeżeli występuje nadwrażliwość na kwas acetylosalicylowy lub inne niesteroidowe leki przeciwzapalne, przebiegająca z objawami astmy oskrzelowej, nieżytu nosa, polipów nosa lub pokrzywki. Lek nie jest wskazany także w przypadku wystąpienia choroby wrzodowej żołądka, niewydolności serca, wątroby i nerek, skazy krwotocznej oraz w III trymestrze ciąży. 

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Anapran neo

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."