Ulotka Zdrowia
Amino ST 5300 - Nowoczesna mieszanka aminokwasów

Amino ST 5300 - Nowoczesna mieszanka aminokwasów

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 120 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Amino ST 5300

AMINO ST 5300 to preparat dostępny w postaci tabletek, które powstały przy użyciu najlepszych składników. W składzie preparatu znajdują się wszystkie najlepsze aminokwasy egzogenne, warunkowo egzogenne i aminokwasy endogenne. Można tutaj znaleźć także aminokwasy rozgałęzione, czyli leucyny, izoleucyny i waliny.

Preparat został stworzony z myślą o sportowcach i kulturystach, którzy startują w zawodach. Polecany również do stosowania przez osoby, które chcą odpowiednio przygotować się do ćwiczeń fitness.

Amino ST 5300 - dawkowanie

Jedną porcję, czyli 4 tabletki preparaty należy przyjąć 15 minut przed treningiem, a kolejną porcję 4 tabletek po treningu. W dni, w które nie będzie treningu, jedną porcję należy przyjąć rano, a drugą wieczorem.

Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Amino ST 5300

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."