Ulotka Zdrowia
Amino Essentials - Kompleksowa mieszanka w proszku

Amino Essentials - Kompleksowa mieszanka w proszku

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: BioTechUSA
  • Pojemność: 300 g
  • Postać: proszek
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Amino Essentials

Amino Essentials to preparat, który zawiera bardzo dużą ilość BCAA, L-glutaminy, aminokwasów egzogennych, a także szereg niezbędnych witamin i minerałów. Preparat jest całkowicie bezpieczny dla ludzkiego zdrowia. Pomaga wzmacniać mięśnie. Uzupełnia dzienne zapotrzebowanie organizmu na białka i aminokwasy.

Amino Essentials - działanie

Główne działanie preparatu polega na wzmacnianiu mięśni. Dzieje się tak, dlatego, że środek dostarcza dodatkowe tlenki azotowe, kreatynę i taurynę, które przyczyniają się do osiągania lepszych efektów na treningach. Ponadto, w składzie preparatu znajduje się także magnez oraz witaminy B12 i B6, które zmniejszają zmęczenie i znużenie. Natomiast wapń i potas wspierają funkcjonowanie mięśni.

Amino Essentials - dawkowanie

3 miarki preparatu, czyli 12 g należy wymieszać z 300 ml zimnej wody. Tak przygotowany preparat należy przyjąć 30 minut przed treningiem.

Amino Essentials - smaki

  • Cytrynowy
  • Pomarańczowy
Jacek K

Jacek K, Trener personalny

Wieloletnie doświadczenie jako trener personalny w popularnych klubach fitness w Warszawie. Specjalizacja w dietetyce i suplementacji.


Opinie Amino Essentials

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."