Ulotka Zdrowia
Amino 75 zestaw aminokwasów egzogennych - Solgar

Amino 75 zestaw aminokwasów egzogennych - Solgar

Ocena na podstawie 0 opinii
Przeczytaj opinie na temat produktu »

  • Producent: Solgar
  • Pojemność: 30 sztuk
  • Postać: kapsułki
  • Typ: bez recepty


Opis i skład produktu Amino 75 zestaw aminokwasów egzogennych

Amino 75 Solgar to kompleksowy zestaw aminokwasów egzogennych. Aminokwasy dostępne są tu w postaci wolnej, czyli występują bez wiązań peptydowych. Preparat wchłania się bardzo dobrze, jest lekkostrawny i bezstratnie trafia do krwiobiegu. Produkt ten mogą stosować weganie, wegetarianie, osoby nie tolerujące glutenu. Nie zawiera składników mlecznych.

Amino 75 zastosowanie i dawkowanie

Suplement diety należy stosować raz dziennie po jednej kapsułce. Kuracja suplementem powinna trwać 30 dni. Preparat najlepiej zażywać w trakcie posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki. Kobiety w ciąży, matki karmiące oraz osoby zażywające leki lub chore, powinny przed zażyciem preparatu skonsultować się z lekarzem.

Monika G

Monika G, Specjalista farmacji aptecznej

Magister farmacji z kilkuletnim stażem pracy i bardzo dobrą znajomością dermokosmetyków aptecznych. Dla portalu UlotkaZdrowia.pl przygotowuje rzetelne opisy produktów farmaceutycznych.


Opinie Amino 75 zestaw aminokwasów egzogennych

Informacja

Aktualnie brak opinii.


Dodaj własną opinię o produkcie

* "Jakakolwiek z Usług na portalu Ulotkazdrowia.pl nie może być traktowana jako substytut wizyty u lekarza ani w aptece. Zamieszczone informacje nie mogą stanowić podstawy do przeprowadzenia samodiagnozy, leczenia ani podejmowania jakichkolwiek działań związanych ze zdrowiem człowieka, w tym z zastosowaniem bądź niezastosowaniem jakiegokolwiek Leku bądź innego środka. Wskazówki uzyskane przez Użytkownika w ramach Usług mają jedynie charakter informacyjny i nie powinny stanowić podstawy do podejmowania jakichkolwiek działań o charakterze zdrowotnym, w szczególności zmiany terapii czy stosowanych Leków."